Skontaktuj się z nami
Lisa Wong

Numer telefonu : 86-13966221556

Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd

wysoka jakość, najlepsza obsługa, przystępna cena

  • Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd
  • Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd
  • Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd
  • Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki Paiensi Ilość pracowników
Coroczne wyprzedaże 6,000,000-6,500,000 Rok założenia 2011
pc Export 60% - 70%
Wprowadzenie

Firma Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd, położona w malowniczej wschodniej części prowincji Anhui, została założona w 2011 roku i zatrudnia ponad 50 pracowników, niezależny zespół projektantów oraz siły badawczo-rozwojowe technologiczne. Kapitał rejestru wynosi milion. Dzięki kilkuletniemu rozwojowi Paiensi staje się obecnie krajowym profesjonalnym producentem elastycznych kołków cylindrycznych, podkładek sprężystych, tulei pozycjonujących i elementów walcowanych na sprężyny. Paiensi dołożył wszelkich starań, aby zapewnić klientom satysfakcjonujące doświadczenie, stając się tym samym wysokiej jakości dostawcą na rynku. Paiensi jest dumny z tego, że jest dostawcą rozwiązań, którego celem jest redukcja kosztów i poprawa wydajności, współpraca z klientami przy opracowywaniu rozwiązań biznesowych i technologicznych. Paiensi rozwiązuje problemy, koncentrując się na najwyższej jakości, najlepszej obsłudze, wytrwałych innowacjach i duchu mistrzowskiego rzemiosła. Paiensi integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Produkty sprzedawane są w kraju i za granicą.

Historia

Oryginalna firma została założona w prowincji Zhejiang, znanej jako Jiaxing Paiensi Metallic Products Co., Ltd. W 2021 roku powstała Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd. Jiaxing jest teraz oddziałem Anhui i zostanie przeniesiony do Anhui w najbliższej przyszłości.

Usługa

R & D; marketing i sprzedaż; OEM / ODM spiczastych produktów; jakość i wydajność; konkurencyjna cena; rzetelne i uczciwe partnerstwo; szybka dostawa

Nasz zespół

W naszym zespole jest wielu pracowników, którzy są w firmie do 10 lat.Wnoszą bogate doświadczenie, aby dostarczać innowacyjne i wysokiej jakości produkty.
Zapraszamy klientów z całego świata do odwiedzenia naszej strony internetowej i poinformowania nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci dobre usługi.
Odpowiemy na Twój e-mail w ciągu 24 godzin.
Zapraszamy do zapytania i odwiedzenia naszej fabryki.
Nie tylko interesy między tobą a nami, ale także nawiązywanie przyjaźni.
Powodzenia i szczęśliwego licytowania.